Harju ralli 2014

Möödunud nädalavahetusel, 23-24 mai, sõideti esmakordselt ajaloos Harjumaa teedel, Harju Ralli 2014. Võidusõidule startis 78 ekipaaži. Kokku sõideti 9 kiiruskatset kogupikkusega 92 km ja seda imeilusas 30-kraadises suvesoojas! Esindatud oli ka OT Racing kahe ekipaažiga, #46 Kevin KuusikCarl Terras, autol Renault Clio Ragnotti, ning #57 Janar TänakJanno Õunpuu, masinal Lada S1600.

Võistlusolud olid nii sõitjatele kui ka mehaanikutele üpriski kurnavad, sest väljas lõõmas 30-kraadine suvekuumus, mis pani proovile nii tehnika, mehed kui ka võistlusraja. Kohati tundus kiiruskatse justkui mõni Dakarist pärinev rada, mis oli suureks proovikiviks nii mõnegi auto vedrustusele.

image003
Kevin Kuusik-Carl Terras Harju Ralli 2014

Mootorispordile iseloomulikult käivad alaga kaasas tehnilised kotermannid, mis tulevad tavaliselt sisse just siis, kui hoog on korralikult üles saadud. Nii juhtus ka autol number 57. Sel korral oli kotermann sattunud arendusjärgus oleva Lada S1600 käigukasti peavõllile, mis ootamatult purunes ja poodiumilootuse kustutas. Enne katkestamist olid noored rallimehed oma klassis tublil 2. kohal.

Tiimi teine meeskond, Kuusik-Terras, lõpetasid aga esimese Harju Ralli absoluutarvestuse 22. kohal ning klassi 2WD A7 2. kohal.

Suured tänud kõikidele fännidele, kes leidsid aega raja äärde kaasa elama tulla!
Kohtumiseni juba 13.-14. juunil sõidetaval Viru rallil!

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.